Praesidium

Het praesidium voor 2021-2022 draagt de naam ‘Bon Apatiet’ en wordt gedragen door praeses Roan van Tilburg en vice-praeses Nick van Faals. Wil je iemand van de onderstaande personen contacteren, gebruik dan bij voorkeur het contactformulier. Om spam te vermijden zijn de e-mailadressen hieronder niet aanklikbaar en op een andere manier geschreven. Wil je een mailtje sturen, neem dan het deel voor [at] en vervolledig met @geosleuven.be. Een overzicht van de vorige praesidia vind je op deze pagina.

Op een mobiel apparaat kan het zijn dat je naar rechts moet vegen om iedereen te kunnen zien!

Kernpreasidium
Praeses
Roan van Tilburg
praeses@geosleuven.be
Vice-praeses
Nick van Faals
vicepraeses@geosleuven.be

Secretaris
Bram Westhovens
secretaris@geosleuven.be
Onderwijs
Cédric De Meyer
onderwijs@geosleuven.be
Quaestor
Hanne Santy
quaestor@geosleuven.be
Quaestor
Soetkin Willemyns
quaestor@geosleuven.be
Adviseur
Yfke Somers


Team Feest
Feestpraeses
Yfke Somers
feest@geosleuven.be
Medewerker
Hanne Santy

Medewerker
Soetkin Willemyns
Medewerker
Nette Meersdom
Team Cultuur
Cultuurpraeses
Bram Westhovens
cultuur@geosleuven.be
Medewerker
Soetking Willemyns
Medewerker
Cédric De Meyer
Medewerker
Eva vets
Medewerker
Tobias Hendrickx
Team Sport
Sportpraeses
Eva vets
sport@geosleuven.be
Medewerker
Cédric De Meyer
Medewerker
Soetkin Willemyns
Medewerker
Lander Cuypers
Internationaal
Félix Van Santvliet
internationaal@geosleuven.be
Schachtenmeesters
Yfke Somers
schachtenmeester@geosleuven.be
Hella Devriese
schachtenmeester@geosleuven.be
Senioren
Cédric De MeyerRoan van Tilburg
Tobias Hendrickx
ICT PR
Cédric De Meyer
webmaster@geosleuven.be
Tobias Hendrickx
pr@geosleuven.be
Weekend
Cédric De Meyer
weekend@geosleuven.be
Nick van Faals
weekend@geosleuven.be
Hella Devriese
weekend@geosleuven.be

Sponsors